Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co, kde a s kým hrajeme?

24. 3. 2009

Skupina HUGOBand, jejíž název vznikl z přezdívky hlavního článku kapely, je již od počátku pomyslného vzniku postavena na hraní ze záliby a žánru, na který mají muzikanti zrovna ,,náladu". Kamenným členem kapely je Robin Nožina (bicí, zpěv, akustická kytara, perkuse), jehož hudební kroky pečlivě sleduje daleko zkušenější muzikant, jehož jméno je na přání muzikanta Velkou hádankou. Jinak tento pan ,,Neznámý" obstarával hru na akustickou kytaru, zpěv a klávesy. Toto DUO bylo na větších vystoupení většinou doprovázeno ještě dalšímy méně aktivními hudebníky.

Kapela vystupovala na řadě akcí, z nichž největší byl patrně v roce 2005 tradiční brněnský Tmavomodrý festival, který se každoročně koná v květnu.

Mezi svůj repertoár řadí muzikanti z 90% tvorbu skupiny LUCIE. Další položky patří zejména zahraničnímu rocku a bigbítu.

V lednu roku 2009 se kapele podařilo sehnat naprosto bezkonkurenční, nadstandartně -  profesionálně zařízené zkušební prostory (na úrovni neprofesionálních kapel), ve kterých se rovněž od ledna denně poctivě cvičí. Není totiž žádným tajemstvím, že se Robin Nožina rozhodl do budoucna pracovat na vlastní tvorbě a obklopit se muzikanty dle svého gusta, kteří by doplnili prázdné pozice (elektrická kytara, basa, zpěv).

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

proc uz nehrajete

(ondrej, 27. 2. 2012 3:22)

vase muzika ovlivnila muj dosavadni zivot, nic lepsiho nebylo a snad ani nebude. Doufam, ze se opet sejdete.